kompan > produkty > okna
Przegląd lini stylistycznych stolarki okiennej
Linia stylistyczna NEO 76mm zabudowy
SERIA OKIEN NEO

NEO OKNA DO KAŻDEGO WNĘTRZA

Prezentujemy Państwu całkowicie nowy system stolarki okiennej NEO-ALU-STYLE oparty na profilach Aluplast. Zaprojektowany według najnowszych trendów i wiedzą z ostatnich dziesięcioleci. Zadbaliśmy o to, żeby była to wyjątkowa stolarka pod względem stylistycznym i spełniała najwyższe standardy techniczne. Klasyczna prostota i nowoczesny NEO-ALU-STYLE w połączeniu z nową gamą kolorystyczną to nieograniczone możliwości designu każdego wnętrza.
Poznaj bliżej okna serii NEO
Video Serii NEO
*
Linia stylistyczna Ideal 4000 70mm zabudowy
SERIA OKIEN IDEAL 4000

SPRAWDZONE OKNA DO RENOWACJI

Aluplast Ideal 4000 to sprawdzony od wielu lat system. Skrzydło okienne ostatnio zmodyfikowane do wersji multi-falc umożliwia klejenie do niego szkła w celu zwiększenia sztywności. Okna Ideal 4000 nadal cieszą się dużym powodzeniem w starszym budownictwie wymagającym wymiany stolarki, jak również w nowych obiektach z niższymi wymaganiami termicznymi.
Poznaj Ideal 4000
*
Linia stylistyczna Salamander Bluevolution 82mm
SERIA OKIEN BLUEVOLUTION 82

WZORCOWY PRODUKT

Okno oparte na systemie firmy Salamander, wyróżniające się bardzo dobrymi parametrami. Szeroko stosowane w różnych typach współczesnego budownictwa. Stolarka bE82 występuje z dwoma lub trzema uszczelkami, standardowo stosowane jest w niej szkło termiczne k=0,5.
Poznaj bliżej Bluevolution 82mm
*
Linia stylistyczna Salamander 73mm
SERIA OKIEN BLUEVOLUTION 73

PANCERNE OKNA

Dawniej popularny Brugmann73mm, to wyjątkowa stolarka - obszerne komory wzmocnienia pozwalają uzyskać sztywność niedostępną dla okien konkurencji. Uzyskiwany parametr sztywności Cx=4 dla balkonów z ruchomym słupkiem i wysokości do 2,5 metra pozwala na montaż okien w wysokościowcach. Produkt jest przeznaczony głównie do wymiany stolarki w starszym budownictwie. Ze względu na własności termiczne ograniczona jest możliwość stosowania w nowo powstających obiektach.
Poznaj bliżej okna z bE73
*
Linia stylistyczna Salamander bE92mm
SERIA OKIEN BLUEVOLUTION 92

PEWNIAK NA LATA

Ekstremalna szerokość zabudowy 92mm, wyjątkowy kształt ramy z dodatkową przylgą dla trzeciej uszczelki, śnieżnobiałe PVC specjalnie utwardzane. Seria bE92 to konstrukcje zapewniająca wyjątkowe parametry techniczne i komfort użytkowania na długie lata.
Poznaj bliżej okna serii bE92

     przewiń do góry

www.kompan.com.pl
kompan@list.pl